Kategorie

Důležitá výstava o topení a vytápění! Infotherma již po šestnácté

Na výstavišti Černá louka v Ostravě ve dnech 19. – 22. ledna 2009 proběhne mezinárodní výstava Infotherma. Na této výstavě můžete získat cenné informace o novinkách ve vytápění, dozvědět se jak správně spořit energii a využívat obnovitelné zdroje v malých a středních objektech.
 

Info o výstavě Infotherma

Infothermu tradičně organizuje agentura Inforpres z Frýdku-Místku, děje se tak pod záštitou ministerstev ČR ( Ministerstva životního prostředí, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva pro místní rozvoj a Ministerstva zemědělství). Výstavu Infotherma začali pořadatelé v devadesátých letech organizovat proto, aby mohli širokou veřejnost informovat o tehdejší novince, která způsobila zmatek na domácím trhu – ušlechtilých palivech. V současné době jsou tato ekologická paliva příliš náročná a lidé se vrací k tuhým palivům. Cílem letošního ročníku Infothermy je proto představit veškeré možnosti úspor ušlechtilých paliv a energie, zaměří se ale také na kotle a otopné systémy na paliva tuhá, jejichž provoz odpovídá hygienickým normám.

Program výstavy Infotherma

Návštěvníci si mohou prohlédnou mnoho exponátů od převážně českých vystavovatelů – elektrokoltle, infrasaunu, různé typy kotlů a krbů, ohřívače vody, radiátory, solární panely, tepelná čerpadla, bojlery a podobně. Výstavu budou doprovázet odborné přednášky a semináře na téma: emise tuhých částic při spalování pevných paliv, novinky v izolačních materiálech pro zateplování fasád, ploché a šikmé střechysolární vytápění venkovních bazénů, úsporné vytápění tepelnými čerpadly, klimatizace nízkoenergetických domů a jiné. Vstup na semináře je pro návštěvníky výstavy zdarma, přednášky se konají v Kongresovém centru Výstaviště Černá louka.

Vstupné na výstavu Infotherma

19. ledna v 9h se ve Foyer pavilonu A1 koná slavnostní zahájení. Výstava je v daných dnech návštěvníkům přístupná vždy od 9 – 18h. Vstupné na výstavu stojí 60kč, zlevněné vstupné (30kč) platí pro držitele průkazů TP a ZTP. Vstup zdarma mají děti do 15 let v doprovodu rodičů a studenti odborných škol. Více informací najdete na stránkách www.infotherma.cz.

ab
ab
ab
ab
ab