Kategorie

Dokonalý záchod - umožňuje opláchnout konečník čistou teplou vodou

Dokonalý záchod je takový, který vykoná veškerou práci za nás. Že takový záchod neexistuje? Omyl! Existuje, je to novinka letošního roku, produktová řada Geberit AquaClean. Nový model AquaClean má zabudované klozetové sedátko, kde omytí proběhne ihned po použití WC, aniž byste se museli přemístit na bidet či do sprchy.

Papír versus voda

Česká republika patří k tzv. „papírovým“ zemím, co se týká očisty po použití toalety. A našich návyků se dost konzervativně držíme. Zatímco v jižní Evropě nebo Japonsku je bidet neodmyslitelnou součástí většiny koupelen, na sever od Alp tento způsob hygieny proniká jen velmi pomalu.

Po vykonání potřeby není nad omytí vodou

Čtěte také: Toalety třetího tisíciletí
Také byste dali po použití toalety přednost omytí vodou, ale bidet se Vám do koupelny či WC prostě nevejde? Švýcarská firma Geberit přichází s řešením, které tyto problémy eliminuje. Nabízí totiž klozetová sedátka AquaClean která po použití WC umožňují opláchnout konečník čistou teplou vodou.

Geberit AquaClean

Novinka letošního roku, produktová řada Geberit AquaClean, je tvořena pěti různými modely, od základních po luxusní. Exkluzivní modely AquaClean 8000 a AquaClean 8000plus se prodávají včetně závěsné klozetové mísy. Kromě základních funkcí nabízí většina modelů tiché sklápění sedátka, odsávání pachů a některé také osušení fénem, masážní sprchu a dámskou sprchu.  

Snadné použití toalety

Po použití toalety se nemusíte nikam přesouvat, ani na bidet ani do sprchy. AquaClean má zabudované klozetové sedátko, kde omytí proběhne bezprostředně po použití WC pouhým stisknutím tlačítka. To ocení zvláště senioři, těhotné ženy a pohybově handicapovaní lidé, kterým vrátí nezávislost a důstojnost. A navíc použití je velice jednoduché.

Předejděte hemeroidům

Česká republika zaujímá podle statistik přední místo na světě ve výskytu hemeroidů. Očista vodou působí nejen preventivně, ale zmírňuje i příznaky již probíhajících obtíží, jako jsou svědění a pálení. Je na čase, aby očista vodou po použití WC přestala být známkou luxusu a stala se hygienickou samozřejmostí. Citlivá oblast našich intimních partií by měla být udržována v perfektní čistotě po celý den. Na toto bychom neměli zapomínat!

A jaký na to máte názor právě vy?

 Info, foto: GEBERIT, www.geberit.cz
ab
ab
ab
ab
ab