Kategorie

Do vířivky v létě, v zimě aneb malé SPA na zahradě či balkóně jsou stále populárnější

Do vířivky v létě, v zimě aneb malé SPA na zahradě či balkóně jsou stále populárnější
Obliba vířivek, masážních bazénů a domácích spa v poslední době prudce roste. Představa, že se kdykoli, ať už v horkém létě či zasněžené zimě, můžeme položit do příjemně teplé vody a nechat se masírovat vodním proudem, je jistě lákavá.

foto a info: www. calderaspas.cz

Jak vybírat?

Vybírat můžeme ze široké nabídky wellness bazénů. Základ tvoří akrylátová skořepina vytvarovaná do všech možných podob, velikostí a s různým rozmístěním trysek. Velikost bychom měli přizpůsobit počtu členů rodiny. Nepředpokládá se, že by se vždy celá rodina koupala současně, ale o to více oceníme prostor při koupeli ve dvou. Mnohem lépe si odpočinek ve vířivce užijeme, můžeme-li občas změnit polohu a trochu se protáhnout.
foto a info: www. calderaspas.cz

V zimě do nekryté vířivky? Proč ne!

Vířivku je možné užívat celoročně. Koluje v ní voda, která je za pomocí termostatu dohřívána na požadovanou teplotu. Ta by neměla klesnout pod 37 stupňů Celsia. Vířivku je nejvhodnější umístit na místo, které nám poskytuje krásný výhled a zároveň dostatek soukromí. V době, kdy není vířivka využívána, se zavře tzv. termokrytem, který brání úniku tepla i vniknutí nečistot.
foto a info: www. calderaspas.cz
ab
ab
ab
ab
ab