Kategorie

Do koupelny něco výjimečného? Skleněné umyvadlo!

Pokud rekonstruujete koupelnu či hledáte zajímavý doplněk, kterým byste chtěli podtrhnout celkový moderní interiér vaší koupelny, možná vás osloví skleněná umyvadla. Nejsou tak křehká, jak by se mohlo zdát, a vyrábí se v mnoha zajímavých provedeních.
 

Ač na první pohled křehká, přesto s tloušťkou skla od 15 do 19 mm poskytují tato neotřelá a nápaditá umyvadla veškerý komfort, který od tohoto základního koupelnového prvku očekáváme.

Skleněné umyvadlo dodá koupelně eleganci

Skleněná umyvadla se speciálním povrchem

Umyvadla polského výrobce, které zařadila do své nabídky společnost Sapho, zaujmou svými rozličnými tvary, řešením a v neposlední řadě provedením. Všem těmto umyvadlům je společná speciální povrchová úprava obsahující teflon, která odpuzuje vodu, redukuje usazování vodního kamene, prachu a nečistot. Skleněná umyvadla se vyrábí v mnoha provedeních, je možné volit od skla čirého, pískovaného, barevného až po sklo s texturou mrazu.

Ve skle si můžete vybrat jednoduché nebo i dvojumyvadlo

Nepřeberné možnosti tvarů a řešení

Nabízí se i různé tvary, od čistě puristického, přes klasičtější tvary, které známe z běžné sanitární keramiky, až po zajímavá, nápaditě řešená dvojumyvadla. V součtu doplňků, které se ke skleněným umyvadlům nabízejí, skýtají velké množství konstrukčních řešení. Vyrábí se osazení umyvadel do masivních dřevěných podpěr v několika provedeních (přírodní, višeň a ořech). Jako alternativa se nabízí usazení na nerezové podpěry různých tvarů, jejichž součástí mohou být také skleněné police umístěné pod umyvadlem či držáky na ručníky. Podle modelu jsou umyvadla dodávána včetně přepadové soupravy a sifonu včetně výpustě. K umyvadlům společnost Sapho doporučuje také vhodné baterie, které svou jednoduchostí a elegancí ladí s umyvadly. I když se jedná o výrobky, které svou cenou spadají spíše do vyšších cenových hladin, svou nadčasovostí, jednoduchým designem a snadnou údržbou uspokojí jistě i náročného zákazníka, který touží po neotřelém a zajímavém kousku ve své koupelně.

Skleněná umyvadla jsou nabízena v různých tvarech. Je vhodné je doplnit i jednoduchými vodovodními bateriemi

ab
ab
ab
ab
ab