Kategorie

Designové obklady a dlažby – trendy pro rok 2015

Designové obklady a dlažby – trendy pro rok 2015
Pokud se chystáte k rekonstrukci bytu nebo zkrátka jen chcete po letech změnu, nechte se inspirovat designovými obklady a dlažbou od společnosti SAMCO for trading. Ta je výhradním dovozcem obkladů, dlažeb a sanitární ker

Pokud se chystáte k rekonstrukci bytu nebo zkrátka jen chcete po letech změnu, nechte se inspirovat designovými obklady a dlažbou od společnosti SAMCO for trading. Ta je výhradním dovozcem obkladů, dlažeb a sanitární keramiky z produkce manufaktury Ceramica Cleopatra, která na Středním východě a v Africe patří k největším výrobcům vysoce kvalitní, a hlavně designově originální keramiky nesoucí několik ISO certifikátů.

Jemné barvy a originální motivy

Dlažba a obklady z produkce Ceramica Cleopatra vynikají především neopakovatelnou volbou a laděním barev a vzorů. Z každého obkladu či dlaždice doslova čiší pozitivní nálada. Jejich užití v kuchyni, koupelně a dalších místnostech tak z vašeho bytu vytvoří harmonický domov. Z široké nabídky, jíž společnost Samco for trading disponuje, si vybere každý, a to i ten nejnáročnější zákazník. Je libo například obklady se snídaňovým, květinovým či Safari motivem? Nebo dáváte přednost jednoduchým stříbrným a zlatavým vzorům?

Ručně malovaná umyvadla - první na českém trhu

Umyvadla byla doposud vnímána jen jako účelová součást koupelen a toalet a při návrhu těchto místností hrála větší roli volba obkladů.  Jenže ani umyvadlo už dnes nemusí být čistě bílé, bez vzoru. Ručně malovaná umyvadla jsou na českém trhu naprostou novinkou. Ve své nabídce je má pouze firma SAMCO for trading. Buďte jedněmi z prvních, kteří si některé z těchto unikátních umyvadel pořídí! Budete nadšeni tím, jak vaše koupelna „prokoukne“!

Únorové slevy na koupelny a kuchyně

Líbí se vám obklady, dlažba a ručně malovaná umyvadla nabízená společností SAMCO? Pak neváhejte využít únorovou slevovou akci, v rámci které můžete na vybraných koupelnách a kuchyních ušetřit až 40 %! Akce trvá do 28. února 2015.

ab
ab
ab
ab
ab