Kategorie

Design: Nový obchod FUTURISTA: "Nejjiskřivější a nejčerstvější esence českého uměleckého designu dneška"

Na podzim roku 2007 byl v centru Prahy na Soukenické ulici otevřen obchod Futurista.
 
Vznikl tak nový prostor pro prezentaci tvorby jak významných autorů, tak i nejmladší designérsko umělecké generace. Zrod obchodu Futurista inicioval kolektiv galerie Kubista, s níž Futurista nadále úzce spolupracuje.
 

Objev roku?

Futurista je nejnovějším objevem na poli současného uměleckého designu. 99% sortimentu tvoří současná česká produkce, ale nezapomíná se ani na světový kontext. Navíc u Futuristy natrefíte i na obzvlášť povedené kousky z produkce 20. století, např. křeslo z 30. let, svítidlo z let 70. a další.
 
 
POZOR! Futurista sídlí od léta na nové adrese!
Betlémské náměstí 5a, Praha 1
 

Dobrý design dostupný všem

Kvalita a výjimečnost prezentované tvorby nemusí nutně znamenat nedostupnost. I proto bylo hledisko dostupnosti širší klientele jedním z hlavních kritérií při výběru skladby sortimentu. V obchodě Futurista proto najdete zboží ve všech cenových relacích.
 

Pestrost pro každého

Kolekce obchodu Futurista je vytvářena tak, aby nebyl zklamán žádný zákazník. Těšit se tak můžete na příjemnou atmosféru, milý a vstřícný personál, dokonalé a krásné produkty, zvláště dámy jistě ocení pestrou škálu prezentovaných šperků i textilií.
 

Jak tam dojdete?

Cestu najdete snadno: z Náměstí Republiky se vydáte směrem k nábřeží po ulici Revoluční a na druhé odbočce zahnete vpravo do ulice Soukenické. Tam již natrefíte na typické logo na vývěsním štítě, které vám jasně napoví, že jste na místě. Otevřeno bývá denně mimo neděli, vždy od 10 do 18 hodin.
 
Podrobnosti naleznete na:
www.futurista.cz
 
ab
ab
ab
ab
ab