Kategorie

Design a doplňky: Entrada má nové webové stránky a slevy!

Známý obchod s designovými doplňky se pyšní novými, přehlednějšími webovými stránkami. Navštivte jejich e-shop a nakupte o 20% levněji.

Inspirace ze Španělska

Entrada s.r.o. nabízí široký sortiment bytových doplňků, dárkových předmětů, interiérových svítidel  - jídelní sady, potřeby na víno, hodiny, předložky do koupelny, dárky do kanceláře, textilní doplňky, obrazy a podobně. V jejich sortimentu najdete také opravdu milé a hezké věci pro vaše nejmenší. To vše ve specifickém španělském stylu – společnost Entrada je výhradním zástupcem španělské firmy FISURA, a to jak pro český, tak i slovenský trh. Aby společnost Entrada uspokojila co nejširší okruh zákazníku, začala spolupracovat ještě s dalšími španělskými dodavateli – jedná se o výrobce Portico, Flip Supplies, SOHO – Sandra a Marco Polo.

Originální letní dárky

V letním období by mnoha lidem mohly přijít vhod aktuální doplňky, jakými jsou určitě keramické misky na zmrzlinu, ve stejném dekoru keramické poháry na osvěžující nápoje, mísy na svěží salát z čerstvé zeleniny, keramická sada na grilované dobroty s miskami na dresingy, nebo odkládací kovový stojan s jehlami na špízy. Vhodným dárkem by mohl být také značkovač – zpestřete si letní grilování a umožněte milovníkům masa, aby si svou ugrilovanou pochoutku mohli podepsat.

Doplňky pro děti

V jejich sortimentu najdete také opravdu milé a hezké věci pro vaše nejmenší: jsou to například dětské polštáře, hrnečky, jídelní sady, peněženky, kabelky, pouzdra na mobil, pestrobarevné pytlíčky na kosmetiku, boty, prádlo. Originálním a funkčním doplňkem v pokojíčku může být také pokladnička nebo barvená kancelářská sada.

Efektivnější webové stránky

Společnost nedávno představila novou podobu svých webových stránek. Rozdíl je markantní: převládají zde světlejší barvy - černou vystřídala bílá v kombinaci s oranžovou, stránky jsou nyní mnohem přehlednější. Velmi se také zlepšila funkčnost - konečně je možné si podrobně prohlédnout výrobky, které se vám líbí. Díky těmto vylepšením mohou zákazníci jednoduše nakupovat také prostřednictvím e-shopu.
 

Sleva na všechno

Nové stránky společnosti Entrada vás přivítají vskutku velkoryse – objednáte-li si přes e-shop jakékoliv zboží, obdržíte na něj 20% slevu! Ale pozor! Tato akce platí pouze do konce měsíce, tedy do 31. 07. 2009.
 

Kamenné obchody

Obchody společnosti ENTRADA najdete v Praze a Brně. Jejich výrobky můžete dále  nakoupit i ve Freeportu Hatě u Znojma
Praha: U Slávie 1527, Praha 10, Nákupní centrum Eden
 otevřeno: po-ne: 9.00 –21.00
Brno: Dominikánské nám. 3
 otevřeno: po-pá: 9.00 – 19.00, so: 9.00 – 14.00
Foto, info: www.entrada.cz
ab
ab
ab
ab
ab