Kategorie

Computer Press Books

Při stavbě či renovaci je třeba někde začít. Ale kde, když se nedostává vhodných nápadů? Například v knižním nakladatelství Computer Press naleznete inspirace opravdu víc než dost.
Tento přední český nakladatelský dům, který má od roku 1994 na českém trhu s časopisy a knihami velice dobrou pověst, má taky velice kvalitní webové stránky věnované právě knihám. A protože se bavíme o bydlení, samozřejmě se podíváme hlavně na oblast tohoto webu, která s bydlením souvisí. A tou je sekce Hobby. V této kategorii samozřejmě naleznete více zajímavých titulů, než jen knihy o zahradě či domě, jsou zde však zastoupeny ve velmi hojné míře.

Zajíce v pytli se nedočkáte

Celá sekce je přehledně rozčleněna podle tématických okruhů (pro příklad Abeceda zahrady nebo Bytová architektura), takže výběr konkrétní knihy je opravdu hračka. Každá kniha, respektive informační článek o ní, obsahuje obrázek přední strany a krátký úvod, co vlastně v knize najdete. Velice užitečné – alespoň nekupujete zajíce v pytli. Navíc, pokud vám vybraná kniha nevyhovuje, jsou u ní umístěny odkazy na knihy tématicky podobné, můžete tedy porovnat před samotným nákupem více titulů věnovaných konkrétnímu tématu.

Nevíte? Dozvíte se

Užitečným pomocníkem, pokud zrovna nevíte, co hledáte, může být rámeček ve spodní části hlavní stránky kategorie s nadpisem Představujeme. Jedná se o malý úvodník pro knihy vybrané kategorie a pokud opravdu nevíte, pak tato malá nápověda právě vám může být užitečná.

Pro inspiraci

Prezentace, nebo v tomto případě spíše obchod je velice pěkně a nevtíravě zpracovaná. Velice dobře se vybírají jednotlivé tituly i se o nich člověk dozví mnoho informací. Nic vám proto nebrání začít sbírat inspiraci právě zde. www: http://knihy.cpress.cz/

ab
ab
ab
ab
ab