Kategorie

Co vás spasí v parném létě v rozpáleném půdním či panelákovém bytě? Klimatizace.

Dnes už je klimatizace, onen výdobytek civilizace, který již léta zachraňuje dusný Manhattan, finančně dostupná a rozšířená i v našich zeměpisných šířkách. A to nejen ve vyprahlých kancelářích. Bydlíte-li např. v podkrovním bytě nebo panelovém domě, pak vás právě klimatizace může zachránit před nuceným letním životním stylem nehybného lenochoda.
 
Mobilní klimatizace DELONGHI PAC C110, kterou momentálně pořídíte za sympatických cca 10 tisíc korun; foto a info: www.elektro-megastore.cz

Při výběru klimatizace je třeba vedle výkonu a ceny posuzovat také spotřebu elektrické energie a hlučnost. Nejlepších výsledků dosahují nástěnné klimatizace, které zaručují efektivní chlazení interiéru. Alternativou k tomuto typu jsou klimatizace mobilní, jež nevyžadují žádné stavební úpravy ani odbornou instalaci. K dostání jsou v každém specializovaném obchodě a vyjdou také levněji. Moderní klimatizační systémy se pyšní špičkovým designem a mohou tak být i vhodným doplňkem Vaší domácnosti. Podívejte se například na test a recenze klimatizací.

Nástěnná klimatizace ART COOL Mirror inverter LG C18AW; foto a info: www.klimatizace-shop.cz
ab
ab
ab
ab
ab