Kategorie

Co nového z nábytku nabízí Jeko.cz

Firma Jeko Moravia připravila pro své klienty novou sekci nábytku. Jedná se o nábytek rustikální. Snad již po několik desetiletí se právě rustikální nábytek těší velké oblibě.
 
Je to nábytek, který svým provedením evokuje atmosféru venkova. Působí velmi příjemně a vytváří pocit útulnosti, takže se každý návštěvník vašeho bytu bude u vás ihned cítit uvolněně a pohodlně.
 
Rustikální nábytek totiž přináší do vašeho domova pohodu a vyzařuje z něj přívětivost venkovského prostředí.

Pouze přírodní materiál

Rustikální nábytek je zhotoven z ryze přírodního materiálu, což mu dodává netradiční vzhled. Rovněž úchyty tohoto nábytku jsou zpracovány takovým způsobem, že pomáhají dotvářet atmosféru „starých dobrých časů“.
 
Není jej nutno kupovat v sestavě jako komplet a každý z kusů, které Jeko Moravia nabízí, je svým způsobem originál.
 
Firma Jeko Moravia zpracovává svůj rustikální nábytek velmi kvalitním způsobem. Každý produkt je výsledkem ruční práce, díky níž je stabilní a mohutný. Stylový design je zaměřen především na detail.
 
Zadní čela skříní a skříněk nejsou z překližkového materiálu, ale rovněž z kvalitního dřeva. Tím je dosaženo stálosti materiálu a dlouhodobé neměnnosti výrobků.

Dvě desénové skupiny

Jeko Moravia nabízí rustikální nábytek ve dvou designově odlišných skupinách: Classic a Hacienda.
 
Rozdíl je v provedení výrobků. Zatímco Classic je spíše nábytek decentní, Hacienda představuje mohutnější styl rustikálního nábytku.

Produkty pro děti

Podívejme se ještě na některé produkty, které firma Jeko Moravia připravila pro děti.
 
Jeko například přichází s novinkou, a tou je pohovka AUTO. Tento originální kus nábytku určitě velmi neotřelým způsobem zpestří dětský pokojíček vaší ratolesti.
 
Firma Jeko Moravia jej nabízí ve dvou provedeních, a sice v modrém a červeném odstínu. Potah je vyroben ze standardního mikrovlákna.
 
Dětem určitě udělá radost také zahradní hřiště z masivního materiálu, které skvěle zapadne do prostředí vaší zahrady. Povrch je opatřen mořením odolným proti povětrnostním vlivům.
 
Vaše dítě se bude jistě dobře cítit také v pokoji ELIPPE. Jedná se o modulový systém, který si můžete sestavit podle vašich představ a prostorových možností. Tento nábytek má navíc příjemný hřejivý odstín javorového dřeva.
 
Rovněž žádaný je dětský pokoj systému Vis a Vis. Při výrobě produktů této linie byl kladen důraz především na jednoduchost a účelnost jednotlivých dílů.
 
ab
ab
ab
ab
ab