Kategorie

Chytré bydlení v nízkoenergetických dřevostavbách

Chytré bydlení v nízkoenergetických dřevostavbách
Rodinné domy s panelovým stavebním systémem na bázi dřeva jsou zodpovědným, šetrným a v současnosti nerozšířenějším řešením pro výstavbu rodinných domů.

Velikou výhodou je možnost koupě dřevostavby na klíč, tedy domu, který je rovnou připravený k nastěhování. Odpadnou vám proto veškeré starosti se stavbou, které některé rodiny řeší dlouhá léta.

4 důvody, proč bydlet v nízkoenergetické dřevostavbě

1. Montované dřevostavby jsou z velké části připravovány přímo ve výrobně ve formě panelu s dřevěným rámem, který je konstrukčně přizpůsoben funkci, kterou plní – může být buď obvodový nebo příčkový. Příprava panelu předem zajišťuje rychlou montáž na staveništi a tedy daleko kratší dobu, za kterou se můžete do svého nového domu nastěhovat. 2. Použitý materiál – KVH profily - který je také nazýván jako lepené hranoly průmyslové kvality, vykazuje lepší vlastnosti, než tzv. rostlé dřevo. Rostlé dřevo se sice hojně používá díky své nízké ceně, není ale zdaleka tak kvalitní jako KVH profily, které používá HK-DŘESTAV. 3. Při realizaci dřevostavby na klíč u jedné společnosti se vyhnete nejen starostem s rozestavěným domem, ale i s potřebnými dokumenty. Vyhotoví vám návrh stavby s 3D prohlídkou, pomůžou vybrat pozemek, doporučí finančního poradce, připraví tepelně-technické posouzení, zpracují projektovou dokumentaci, zajistí geodetické práce a spousta dalších služeb od stavebního povolení až po oplocení pozemku. 4. Ročně vám náklady na vytápění elektřinou nízkoenergetického rodinného domu klesnou, v porovnání s provozem klasického rodinného domu, až o 22.800,- Kč. To znamená, že během 10 let ušetříte 228.000,- Kč, a to už je slušný základ na stavební spoření pro vaše dítě. Pro více informací o montovaných dřevostavbách volejte bezplatně na číslo 800 606 505 nebo kontaktujte email info@drestav.cz.

ab
ab
ab
ab
ab