Kategorie

Chtěli byste se i během svátků cítit lehce?? Pomůže Vám HYDROCOLON!

Jak všichni dobře víme, období vánočních svátků je dosti náročné pro naše zažívání. Ještě po Vánocích dojídáme saláty, ryby, řízky, cukroví…a zanedlouho nás čekají silvestrovské chlebíčky a alkohol. Tento článek není určen jen pro ty, kterým zažívání nefunguje, jak by mělo, a Vánoce jsou pro ně postrachem, ale i pro všechny, kteří prostě chtějí udělat něco pro své zdraví.
 

HYDROCOLON TERAPIE

Hydrocolon terapie je velmi stará metoda výplachu tlustého střeva, která byla zmodernizována v USA. Dnes se provádí za pomoci speciálního přístroje. Do konečníku je zavedena trubice, která vhání do střeva střídavě teplou a studenou filtrovanou vodu.

Hydrocolon přístroj -  Regenerační centrum Iris, Poděbrady

Nestejná teplota povzbuzuje peristaltiku, omývání střeva odstraňuje příčiny narušeného trávení: nahromaděnou stolici (zbytky zatvrdlé stolice), kvasinky, plísně a hnilobné bakterie, které se usazují v záhybech střeva a produkují tělu nebezpečné toxiny. Právě „zaplísnění“ způsobuje tzv. vlčí hlad a zvýšenou chuť na sladkosti, kterými se plísně živí. Naše střeva netrpí pouze špatnou životosprávou, ale i užíváním některých léků, zejména antibiotik. Ty výrazně narušují naši střevní mikroflóru, důsledkem je narušená imunita (80% imunitního systému se nalézá právě ve střevech!!!). Výplach hydrocolonem proto nejenže obnovuje naše přirozené zažívání, ale obnovuje také náš imunitní systém.

Jana Sládková - Masáže Východ, Uherské Hradiště
Uživatelé hydrocolonu si pochvalují, že se po proceduře cítí jako znovuzrození. Pokud se rozhodnete hydrocolon terapii vyzkoušet, můžete počítat i s úbytkem až dvou kil. Navíc vše probíhá bezbolestně a bez zápachu, jelikož celý systém je uzavřený. Samotná terapie je prováděna na klinikách odborným personálem, trvá přibližně 45 minut. Po jejím dokončení se můžete cítit mírně unaveni, doporučuje se také zdržovat se v blízkosti toalet (alespoň dvě hodiny).  Tato metoda se nedá srovnávat s klystýrem ani jinými projímadly.
Jana Sládková - Masáže Východ, Uherské Hradiště

MULTIFUNKČNOST HYDROCOLONU

Toxiny způsobují mnoho našich zdravotních potíží a neduh, nelze se proto divit, že po pravidelném užití hydrocolonu se zbavíme hned několika z nich. Hydrocolon doporučujeme lidem, kteří trpí těmito potížemi:
 •                   Kožní problémy: akné, lupénka, plísňová onemocnění, alergie
 •                   Problémy s trávením: zácpa, nadmuté břicho, nadváha
 •                   Gynekologické záněty, urologické záněty, záněty močového měchýře a prostaty
 •                   Bolesti hlavy, deprese, chronická únava, poruchy spánku
 •                   Ztráta obranyschopnosti organismu, náchylnost k nemocem
 •                   Vysoký krevní tlak, chudokrevnost, revma, kloubní problémy
 •                   Tělesný pach, páchnoucí dech
 •                   Prevence rakoviny tlustého střeva!!!
 

KONTRAINDIKACE

 • stav po operaci v dutině břišní
 • diagnostikovaný zhoubný nádor tlustého střeva
 • tuberkulóza střev
 • závažné onemocnění konečníku
 • závažné onemocnění srdce
 • akutní zánět střev
 • krvácení do zažívacího traktu
 • vrozená deformace střeva
 • těhotenství

JAK SE PŘIPRAVIT NA TERAPII

Důležitá je hlavně úprava stravy, alespoň dva dny před terapií byste měli vynechat těžká a nadýmavá jídla. Doporučuje se vynechat maso a masné výrobky, smažená jídla, luštěniny, větší množství syrové zeleniny, mléko, alkohol, kávu, čerstvé pečivo, projímadla.  Zaměřit byste se měli na pokrmy z rýže, ryb, brambor, sóji, dále na polévky, lehké omáčky. Dodržujte také pitný režim! Rozhodně nedoporučujeme hladovět, před terapií je důležité i přirozené vyprazdňování.

KDE, KOLIK A ZA KOLIK…?

V rámci očistné kůry se doporučují minimálně tři aplikace, někteří uvádí i deset aplikací. Počet procedur je pouze na Vás, záleží na tom, zda trpíte či netrpíte závažnějšími problémy. Řídit se budete jistě také financemi, procedura na klinikách totiž není zrovna levná. Cena jedné terapie se pohybuje okolo 700kč, většina klinik ale nabízí možnost koupě výhodnějšího balíčku (např. 6 aplikací za 3800kč apod.). Někteří uživatelé hydrocolonu se rozhodli zakoupit raději domácí hydrocolon, jehož užití je v podstatě stejné a dá se pořídit za cca 1800kč (zakoupit jej můžete na internetu, k sehnání je i v některých obchodech se zdravou výživou). Většina uživatelů je s tímto přístrojem spokojena, aplikaci provádí jednoduše s pomocí partnera či někoho z rodiny. Pokud byste rádi hydrocolon vyzkoušeli, rozhodně doporučujeme vyzkoušet první aplikaci v odborném prostředí kliniky. Na internetu můžete nalézt mnoho klinik, kde terapii provádějí – V Praze, Brně,Poděbradech, Ostravě, Břeclavi, Opavě, Frýdku – Místku a v mnoha dalších městech. Důležité je se objednat předem, zájemců o hydrocolon terapii je skutečně mnoho!
 
 
ab
ab
ab
ab
ab