Kategorie

Chcete rychle a snadno výrazně proměnit interiér? Vsaďte na polepy na skříně!

Speciální polepy na skříně zažívají v poslední době ohromný boom. Jsou ideálním řešením, když se člověk rozhodne změnit design skříně, přizpůsobit její podobu novému interiéru, ale jsou i poslední záchranou v okamžiku, když se „zadaří“ a skříň odřete nebo poškrábete.
Nabídka polepů je široká, výrobci vestavěných skříní i firmy specializované přímo na samolepky a polepy nabízejí stovky a stovky designů. Nadto ale velká část z nich nabízí i možnost vytvořit si polep vlastní, originální – třeba z fotografie, nebo oblíbeného obrazu. Vypořádejte se s nudnou šedí a nechte se inspirovat našimi tipy na polepy na skříně do jednotlivých místností:

Design skříně do dětského pokoje – skříň poroste s dětmi

Zařizovat dětský pokojík je občas za trest. Na jednu stranu pro děti chcete vybavení, které bude přiměřené a vhodné k jejich věku, na stranu druhou ale potřebujete něco nadčasového, co vydrží dlouhé roky. Řešením pro vestavěné skříně v dětských pokojících jsou právě polepy. Z povrchu dveří se dají velmi snadno sundat, případně vyměnit za jiný. V prvních letech tak skříň v dětském pokojíku mohou zdobit oblíbené pohádkové postavičky, pak ji pro malou princeznu můžete vyladit do růžova a po letech pro slečnu studentku na ni umístit například abstraktní a originální vzor fraktálu.

Do obývacího pokoje vyberte polep ve vlastním designu

Na speciální polepovou fólii je možné umístit i vlastní vzor. Jedinou podmínkou je, aby předloha (tou může být například rodinná fotografie) měla rozlišení minimálně 300 dpi. A pak už záleží jen na vaší fantazii – zda jinak nudnou skříň v obývacím pokoji vyzdobíte mozaikou z rodinných fotografií, nebo jestli vsadíte na reprodukci známého uměleckého díla, případně panorama některé ze slavných metropolí.

Design skříně v ložnici – vsaďte na přírodu

Ložnice by měla být oázou klidu, místem, kde odpočíváte, vaší soukromou oázou. A rozhodně by neměla být místem, na které z pohledu designu kašlete. Pokud vám v ložnici stojí vestavěná skříň, která už něco pamatuje, dopřejte jí nenákladnou renovaci v podobě nového polepu. Vsaďte třeba na uklidňující tóny zelené a umístěte na dveře skříně les, nebo zvolte romantické pastelové tóny. A i v tomto případě můžete sáhnout po vlastním motivu.

Do skříně do kuchyně se hodí šťavnatý ovocný design

Kuchyň je jednou z nejexponovanějších místností v bytě – a není divu, že se v ní čas od času něco odře, poškrábe, poškodí… Zdobí-li i některou z vašich kuchyňských skříní nehezké poškození, překryjte ho polepem. Do kuchyně se perfektně hodí například zvětšené detaily šťavnatého ovoce, jako jsou například jahody nebo citrusy. Ostatně v takovém designu se dnes nabízejí i luxusní lednice.
Výrobce vestavěných skříní Komandor nabízí polepy na skříně v desítkách různých designů i možnost navrhnout si svůj vlastní. Kromě toho se věnuje výrobě kvalitních vestavěných skříní a nábytku na míru.
ab
ab
ab
ab
ab