Kategorie

Celoroční soukromé wellness? S vířivkou Softub snadno

Mít doma své soukromé wellness v podobě interiérové, nebo ještě o něco oblíbenější venkovní vířivky, již není výsadou luxusních vil, ale stává se běžnou součástí rodinných domů nebo i bytů.
Instalace vířivky, stavební příprava i provoz mohou být dnes mnohem snadnější, než se může na první pohled zdát. S vířivkou Softub se Vás většina těchto starostí netýká. Navíc Vás možná překvapí provozní náklady, nízká hlučnost a některé další parametry. Ale nepředbíhejme, a pojďme se na ně podívat popořadě.

Mobilní vířivka

Termínem mobilní vířivka jsou v poslední době označovány i některé menší skeletové vířivky nebo vířivky nafukovací. Ty první zpravidla nejsou moc mobilní, a ty druhé už zase nevypadají ani moc jako vířivka. Mobilní vířivky Softub jsou díky nízké hmotnosti 20-45 kg a kulatému tvaru velmi snadno přenositelné a lze je tak snadno odkoulet třeba na zahradu, terasu bytového domu nebo do zimní zahrady. Stavební příprava obvykle není nutná, protože postačí najít pevný rovný povrch, třeba i trávník. Vířivka se nepřipojuje k zdroji vody nebo odpadu, postačí zásuvka 230V. Mobilní vířivka nejen usnadní instalaci, ale také umožní přemístění kdykoliv je potřeba. Pokud si chcete užívat horké vířivé lázně v zimě, nabízí se možnost umístit vířivku na toto období blíže domu. Pokud Vás naopak koupání v zimě venku příliš neláká, můžete vířivku snadno přenést třeba do zimní zahrady a zde ji využít i v chladnějších měsících.

Polybond a rekuperace energie

PolyBond pěna, ze které je tělo Softubu vyrobeno, a kterou se také vířivka odlišuje od všech ostatních, propůjčuje výrobku také dvě další důležité vlastnosti. Které? Tou první je komfort. Vířivka je uvnitř měkká tím velmi pohodlná. Absence tvrdých tvarovaných sedáků a kombinace s plně nastavitelnými tryskami v různých výškách umožňuje pohodlnou masáž pro každého, bez ohledu na výšku nebo postavu. Druhou jsou izolační vlastnosti, které umožňují ohřev vody pouze ztrátovým teplem motoru. I přes absenci topného tělesa umí vířivka v zimě udržovat teplotu klidně 40+ °C, ale provozní nálady udržet kolem 300 Kč / měsíčně.

Luxusní vířivka

Vnější povrch je vyroben z odolného materiálu LeatherTex, který dobře odolává klimatickým vlivům a propůjčuje vířivce její specifický design. Softub je k dostání ve třech velikostech a lze jej doplnit o dřevěné nebo ratanové obložení, které je dodávané jako příslušenství. Dřevěné obložení je vyrobeno z cedru a dá se barevně upravit. Ratanové obložení nabízí úložné prostory a propůjčuje Softubu design opravdu luxusní vířivky.
ab
ab
ab
ab
ab