Kategorie

Byt za milion už za 5 750 korun měsíčně!

Všichni chceme bydlet hezky, mít svůj prostor. Někdo má malý byt a potřebuje větší, mladí manželé nemají žádný byt a bydlí u rodičů a jiní zase přemýšlejí o stavbě domu...
Všichni určitě přemýšlejí nad zásadní otázkou: kde na to vzít? Pro všechny tyto příklady a jistě i mnoho dalších má Raiffeisen stavební spořitelna řešení: úvěr nazvaný příznačně Nízká hyposplátka. Každého totiž v prvé řadě zajímá, kolik bude platit měsíčně, tedy jak moc úvěr zatíží jeho rodinný rozpočet. Již v titulku stojí, že byt v hodnotě jeden milion korun můžete mít, bydlet v něm, užívat si ho a platit jen 5 750 korun měsíčně! To už stojí za zamyšlení, co říkáte?

Bezkonkurenční úrok

A jak je to s ostatními čísly? Nejdůležitější je samozřejmě úroková sazba úvěru. Raiffeisen stavební spořitelna vám garantuje, že po celou dobu splácení stavebního úvěru budete mít sazbu pouze 3,5 % p.a., což je skutečně bezkonkurenční nabídka. Překlenovací úvěr pak bude úročen od 4,5 % p.a. (pokud nebude úvěr zajištěn pojištěním pro případ smrti a trvalých následků, je sazba 4,6 % p.a.). V případě, že je cena bytu nebo domu vyšší než 300 tisíc korun, bude ručení zajištěno samotnou nemovitostí. Jestliže bude byt stát méně, stačí vám 1 až 2 ručitelé. Výhodou je také skutečnost, že úvěr můžete čerpat až 2 roky. To je důležité především pro ty, kteří staví dům svépomocí nebo jen s menší stavební firmou.

Úvěr pro každého

Z dosud uvedeného je jasné, že úvěr Nízká hyposplátka je ideální pro financování nemovitostí nebo rozsáhlejších rekonstrukcí, které jsou dražší než 100 tisíc korun. Je třeba zdůraznit, že úvěr Nízká hyposplátka můžete využít, aniž byste byli aktuálním klientem Raiffeisen stavební spořitelny. Navíc nemusíte mít předem našetřeny vůbec žádné prostředky. Akontace je totiž od 0 do 20 % z ceny nemovitosti. Obecně lze říci, že tento úvěr je určen všem, kteří plánují své finanční zdroje a předpokládají v budoucnu růst svých příjmů. Jednoduše řečeno: mladé rodiny mají dnes spoustu výdajů s dětmi a jsou teprve na začátku profesní kariéry, ale za pár let budou vydělávat více a budou si moci dovolit platit i více za bydlení. Úvěr od Raiffeisen stavební spořitelny má totiž na rozdíl od běžné hypotéky kromě již zmíněné garance úrokové sazby 3,5% p.a. po celou dobu splácení stavebního úvěru další zásadní výhodu – kdykoli během trvání smlouvy si můžete hladinu splátek libovolně navýšit a tím i zkrátit celkovou dobu splácení. Maximální délka úvěru je 23 let.

Široké možnosti využití

Není žádnou novinkou, že úvěry od stavebních spořitelen jsou vázány vždy pouze na bytové potřeby. Úvěr Nízká hyposplátka můžete využít jak pro koupi, tak i větší rekonstrukci bytu či domu. Dále také pro koupi stavebního pozemku či přestavbu nebytového prostoru na byt. Možná nevíte, že tento produkt můžete použít také na splacení jiných, méně výhodných úvěrů na bydlení, vypořádání dědictví nebo společného jmění manželů v souvislosti s řešením bydlení.
 Raiffeisen Home Service Ke každému úvěru, tedy i k úvěru Nízká hyposplátka, získáte jako bonus ojedinělou službu Raiffeisen Home Service Díky ní si můžete  sjednat nejrůznější urgentní opravy v bytě či domě, přičemž náklady do 1 000 Kč za vás hradí Raiffeisen stavební spořitelna.
ab
ab
ab
ab
ab