Kategorie

Balakryl oslavil 20 let na českém trhu

Je to přesně dvacet let, kdy z výrobního pásu továrny společnosti Barvy Tebas s.r.o. sjela první plechovka vodou ředitelné barvy Balakryl. K tomuto okrouhlému výročí patří i narozeninová oslava, která se konala v galerii Louvre na Národní třídě v Praze.
Balakryl je v současnosti nejprodávanější univerzální vodou ředitelná barva na českém trhu. Za dobu její existence se vyrobilo 42 milionů kusů plechovek. Balakryl Uni mat prošel sedmi inovacemi, jeho lesklá varianta "jen" šesti. Zásluhu na tom má největší vývojový tým na vodou ředitelné nátěrové hmoty na dřevo a kovy. Kvalitu této značky potvrzuje i řada ocenění, jako je například Zlatá medaile z IBF. Balakrylem je natřen pověstný, růžový tank umělce Davida Černého na Smíchově, vagóny Českých drah nebo největší pozemský urychlovač částic v Cernu ve Švýcarsku.

Barevné novinky

V těchto dnech uvedla společnost Barvy Tebas s.r.o. na trh nové tónované malířské barvy Balakryl Color. Malířská barva Balakryl Color je určena k vnitřním nátěrům stěn - omítek, betonu, lehčených stavebních hmot, sádrokartonu, cementovláknitých výrobků, papíru, dřeva, tapet, dřevovláknitých a dřevotřískových desek a podobných materiálů. Nátěr vyniká vysokou kryvostí, je otěruvzdorný za sucha a paropropustný. Výrobek má certifikát pro použití ve stavebnictví a z hlediska zdravotní nezávadnosti splňuje evropskou normu pro povrchovou úpravu hraček EN 71.

Novinka na dřevo

Nová barva Balakryl Profi Základ je disperzní barva bránící pronikání zbarvujících látek obsažených zejména v exotických a tvrdých dřevinách na povrch, a tím udržuje původní vzhled dřeva. V celém nátěrovém systému pak tato základovka zvyšuje odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Balarkyl Profi Základ na dřevo speciální má certifikát pro použití ve stavebnictví. Z hlediska zdravotní nezávadnosti splňuje evropskou normu pro povrchovou úpravu hraček EN 71.

Novinka na plasty

Barva Balakryl Plasty je určena k venkovním i vnitřním nátěrům plastickým hmot, jako jsou například plastová okna, potrubí a plastové lišty zakrývající elektrické vedení, dále pak ABS, tvrdé PVC a umakart. Barvu je také možné, pro její vysokou přilnavost, použít k nátěrům dřeva, vrchní nátěry kovů a další materiály. Barva chrání povrch před povětrnostními vlivy, má výbornou přilnavost a aplikuje se bez základní barvy. K dostání jsou odstíny: tmavě hnědá, tmavě zelená, slonová kost a bílá. Balakryl Plasty má certifikát pro použití ve stavebnictví. Z hlediska zdravotní nezávadnosti splňuje evropskou normu pro povrchovou úpravu hraček EN 71.
ab
ab
ab
ab
ab