Kategorie

Až budu starým mužem, budu …

Jaroslav Nohavica moc dobře ví, že až bude starý muž, rozhodně nechce zahálet. To, že podzim života není jen čekání na chvíli „až to se mnou sekne“ vědí také moc dobře organizátoři konference SENIOR LIVING 2007. Již druhý ročník této konference se uskuteční ve dnech 8. - 9. listopadu 2007 v konferenčních prostorách Hotelu Moskva ve Zlíně.
Jak už název napovídá, konference je věnovaná seniorské problematice. Ačkoliv i letos zůstává stěžejním tématem bydlení seniorů, oproti loňskému roku dostává větší prostor ještě druhý tématický okruh věnovaný zlepšování kvality života v seniorském věku. Co se programu konference týče, první den proběhne společná přednášková část v níž zazní  řada zajímavých příspěvků., např.:
  • úpravy obytných prostor pro seniory
  • humanizace seniorských pobytových zařízení či jejich urbanistické včleňování do okolní zástavby.
  • problematika aktivizace seniorů,
  • správnou výživa a péče o vzhled ve starším věku
  • dobrovolnictví v péči o seniory
Následující den se budou konat jednotlivé odborné workshopy. Účastníkům bude dána příležitost zapojit se do panelových diskusí na téma Bydlení seniorů a Aktivní život seniorů. Konečná verze programu letošního ročníku konference bude k dispozici v září, kdy bude také zahájeno přijímání přihlášek na konferenci. Podrobnosti, včetně formuláře přihlášky pro účastníky,  naleznete na webových stránkách organizátora – společnosti Ledax – www.ledax.cz.
ab
ab
ab
ab
ab