Kategorie

Atypická prostěradla lze koupit z různých materiálů

Atypická prostěradla lze koupit z různých materiálů
Máte doma postel vyrobenou přímo na míru? Pokud ano, jistě jste uvažovali o nákupu atypické matrace. Když se vám pořízení takového setu již povedlo, rozhodně se vyplatí popřemýšlet i nad koupí ložního prádla.
Ta samozřejmě musíte také sehnat v atypických rozměrech. Jestliže si myslíte, že s tím budete mít problém, jste na omylu. Vybrat se klidně dají například prostěradla 200×220 cm anebo úplně jiné rozměry. My se soustředíme především na materiály těchto prostěradel a doporučíme i prodejce.

Hebounké jersey

Jestliže milujete jemnost, pak není co řešit. Pořiďte si jersey. Tento materiál je vyroben ze 100% bavlny a nabízí i maximální prodyšnost spojenou s vysokou schopností absorbování vody. Na první dotek pocítíte, že se jedná o látku jemnější než klasická bavlna. Vypnout navíc jednotlivé modely můžete klidně až o celých 25 %. Tím pádem se bezpečně vejdou na jakoukoli postel. Hlavně velká prostěradla 160×200 cm padnou na postel jako ulitá. Údržba jersey je velmi jednoduchá. Prát je můžete ovšem jen do teploty 40 stupňů.

Froté vydrží navěky

Asi nejznámější ze všech smyčkových tkanin je bezesporu froté. Doma tuto látku lidé mají nejenom jako součást prostěradel, ale i v podobě ručníků, utěrek anebo jiného textilu určeného právě do koupelny. Froté je materiálem, jenž dokáže především v chladném prostředí doslova divy. Jeho schopnost zahřát je vysoká. Mimo jiné je typické i zvýšenou savostí, takže pot vám určitě nebude zůstávat na těle. Froté lze prát v pračce, nové prostěradlo optimálně při teplotě od 40 do 60 stupňů.

Vyberte si sami pohodlně online

Potřebujete prostěradla 140×200 cm? Nebo byste raději prostěradla 120×200 cm? Máte je mít! Stačí se pouze podívat na nabídku eshopu Rodinnebaleni.cz. Právě tady se nachází ložní prádlo různých rozměrů ze spousty zajímavých materiálů.
ab
ab
ab
ab
ab