Kategorie

Artistry in Mosaics – keramická mozaika jinak

Stavíte nebo renovujete bazén a chtěli byste něčím oslnit návštěvy, které budou mít možnost se v něm vykoupat? Navštivte s námi webovou prezentaci splečnosti Artistry of Mosaics a možná zjistíte, že není dekorace jako dekorace.
V minulém století se velice rozmohlo zkrášlování koupelen a dalších prostor pomocí mozaiky. Ve většině případů tehdy šlo o dekorace využívající několika málo barev (obvykle odstíny modré) a ani další možnosti nebyly příliš rozsáhlé. My vám chceme přiblížit tvorbu společnosti Artistry of Mosaics, které posunula tento druh výzdoby o několik tříd dále.

Ukázka mozaiky na dně a bocích bazénu

Delfín jako živý

Aby došly naplnění věty z úvodu, představíme si v rychlosti činnost této společnosti. Její náplní je ruční výroba keramických mozaik, jejichž hlavním využitím je dekorace bazénů, interiérových i exteriérových stěn nebo podlah. Motivy, které je tato společnost schopna dodat nebo vyrobit, jsou opravdu úžasné. Delfíni, želvy, motýli ale také firemní loga nebo dekorativní obrázky vás jistě nenechají chladnými. Navíc jsou mnohá zvířátka k nerozeznání od živých. Ve většině případů se dají kombinovat se stíny a tak výsledný efekt opravdu budí dojem skutečnosti.

Fantazii se v případě mozaik meze nekladou

Ústřední motiv podle fotografie

Na stránkách se dočtete mnoho zajímavých informací o možnostech použití tohoto stylu dekorace a můžete se nechat inspirovat již zrealizovanými pracemi v obsáhlých fotogaleriích. Co vás může potěšit je možnost vlastního návrhu designu a také realizace mozaiky podle vámi dodané fotografie. Nic tedy nebrání tomu, aby se na dně vašeho bazénu vyjímala fotografie ze slunné dovolené na písečné pláži. A to za zvážení stojí. www: http://artistryinmosaics.com/

Při tvorbě mozaik platí, že nic není nemožné

ab
ab
ab
ab
ab