Kategorie

art & interior nr. 7

Pokud vám to čas dovolí, rozhodně si nenechte ujít letošní sedmý ročník kontraktační výstavy art & interior, která se koná od 20. do 23. dubna v prostorách pražského Veletržního paláce.
Pořadatelé charakterizují veletrh art & interior jako Mezinárodní komplex výběrových výstav moderního designu nábytku, interiérového vybavení, svítidel a bytových doplňků.

Na ploše téměř 2 500 m2 se slovy organizátorů představí 57 pečlivě vybraných vystavovatelů, kteří představí poslední designové novinky, špičkový nábytek, vybavení interiérů, kuchyní a koupelen, včetně bytového textilu, doplňků a svítidel.

Jako každý rok budou opět uděleny ceny za design, a to Cena novinářů, Cena za nejlepší český a Cena za nejlepší zahraniční design, dále Cena za nejlepší design svítidla a také Cena organizátorů. Těmi jsou společnost AC EXPO a Ing. Petr Ivanov – Tech & Line. Již nedílnou součástí komplexu výstav bývají Přehlídky českého a zahraničního designu, organizované ve spolupráci s Národní galerií v Praze. Přehlídky potrvají až do 4. června 2006. Pro sedmé Přehlídky organizátoři připravili čtyři zajímavé výstavy: Design Match 2006 CZE : SVK, Holandský design Druhého Zlatého věku 1885 – 1935, Welcome home – Mistrovská díla současného holandského interiérového designu (1970 – 2005) a Estonská architektura: Domov 2002 – 2006.

Druhým rokem je realizován projekt eLight, zaměřený na design interiérových  i exteriérových svítidel, moderní osvětlovací systémy a technologie novinky v tomto oboru. Specializovanou výstavu eLight umístili organizátoři do Malé dvorany.
Bližší informace a podrobnosti o komplexu výstav art & interior7 naleznete na internetových stránkách www.artinterior.cz.
ab
ab
ab
ab
ab