Kategorie

Archiservis

Zdá se vám návštěva renomované architektonické kanceláře příliš nákladná? Ale přesto byste chtěli poradit od odborníka? Pak právě vám je určen další z projektů Raiffeisen spořitelny, Archiservis.
Co vám může návštěva tohoto webu přinést? Zejména možnost položit bezplatně až 3 otázky vybranému odborníkovi-architektovi. Pro mnohé z nás je to tak téměř jediná šance, jak se  dostat ke kvalitním odpovědím na otázky v oblasti stavební problematiky.

Zajímalo by mě...

A jak toto dotazování probíhá? Velice jednoduše. Vyberete si region ve kterém bydlíte (podle toho se určí konkrétní studio, jehož pracovník vám na otázku odpoví), svůj dotaz vymezíte do vhodné oblasti a kategorie, zapíšete jeho znění, svůj email a pak již jen odešlete a čekáte na odpověď. Doba, kdy byste se měli dozvědět odpověď, by neměla být delší než 3 pracovní dny.

Partneři archiservisu

Ale to není zdaleka vše, máte možnost si prohlédnout detailní popisy všech 9 architektonických kanceláří, která se tohoto projektu účastní, prohlédnout si jejich práce, samozřejmě včetně fotografií a pročíst si biografie jejich členů.

Ptejte se bez omezení

Kromě technických dotazů se zde můžete informovat také na veškeré detaily týkající se financování staveb. Finančních dotazů můžete položit neomezené množství a zodpoví vám je Raiffeisen stavební spořitelna.

Obrňte se trpělivostí, stojí to za to

Z technického hlediska jsou stránky vcelku vkusně zpracovány, zapadají stylově do rodiny projektů Raiffeisen stavební spořitelny. Bohužel jsou docela náročné a tak i s rychlejším připojením k internetu budete chvíli čekat, než se vám požadovaný obsah zobrazí. Výsledek ovšem obvykle stojí za to a tak využití možností bezplatného servisu již nic nestojí v cestě. www: http://www.archiservis.cz
ab
ab
ab
ab
ab