Kategorie

ARCHiNET

Architektura, pro mnohé z nás změť čar na papíře nebo počítačově zpracované návrhy více či méně futuristických staveb. Východiskem z tohoto světa nevědomosti může být internetový portál ARCHiNETu.
Pro ty z vás, kteří se rádi zaměřují na architekturu a design, je tento portál místo nejvhodnější. ARCHiNET je občanské sdružení zaměřené na urbanismus a design ve spojení s architekturou, ať už novodobou nebo historickou. Sdružuje množství odborníků – designéry, architekty, ekonomy a historiky umění, kteří svými příspěvky, podněty a prací přispívají k rozvoji tohoto výjimečného projektu.

Esa v oboru

A co na vás na stránkách ARCHiNETu čeká? V první řadě množství recenzí a zajímavosti v oblasti dokončených i připravovaných projektů, například nově otevřeného Paláce Omega na brněnském náměstí Svobody a další. Komu se nedostává novinek nebo rozhovorů se známými osobnostmi, opět si zde přijde na své, nechybí ani zahraniční hosté. Pro vášnivé čtenáře je připravena sekce Knihy, kde naleznete mnoho doporučení na kvalitní literaturu věnovanou především designu a architektuře, ale také fotografiím a dalším druhům umění. Samostatnou sekci si vydobyla Praha, jako centrum architektury a kultury. Nachází se v ní mnoho článků souvisejících s městskou výstavbou v Praze a podobnými tématy. Pokud nevíte, kam byste se za krásou stavitelství vydali, pak jsou pro vás určeny Události, kde narazíte na zajímavé akce a výstavy věnované tomuto oboru.

Bilingviní web

Stránky jsou přehledné, jednoduše zpracované a hlavně dost často aktualizované, tudíž pro návštěvníka velmi zajímavé. Některé články mají i svou anglickou verzi a tak si na své přijdou i zahraniční čtenáři. www: http://www.archinet.cz
ab
ab
ab
ab
ab