Kategorie

Apríl je tady

Nenechat se nachytat, ale druhého napálit. Jak na to? Asi by bylo nejlepší zůstat doma, zamknout se a nevystrčit hlavu celý den. Ale to není možné. Nabízíme vám rady, jak na apríla nenaletět.

Pozor na oblečení

Už večer, než půjdete spát, si pečlivě ukryjte oblečení na příští den. Budete ušetřeni nemilého zjištění, že nemáte v čem jít do práce. Dávejte si pozor zejména při obouvání domácí obuvi.

Pozor na budík

Budíka si určitě připravte ještě jednoho. V práci by šéf nemusel žertík, kdy se v noci "zničeho-nic" posunou ručičky, pochopit.

Ráno buďte obezřetní

Ráno pozor na místo, kam dopadne vaše ruka, která by měla umlčet budík. Na jeho místě by mohlo být něco jiného, například nočník vašeho dítěte, kaktus, apod.

Opatrně v koupelně

V koupelně je většina z nás pěkně rozespalá, a tak si 1. dubna neuvědomíme, že to, co si dáváme na kartáček na zuby, nemusí být zubní pasta. Pánové, u vás pak existuje nebezpečí, že místo pěny na holení naleznete například šlehačku.

Pozor u snídaně

Kávu a čaj, nejlépe celou snídani, si raději udělejte sami. Nic nechutná tak odporně, jako káva s citrónem nebo osolený čaj.

Auto nemusí být na Apríl to pravé ořechové

Vyfouklá kola u auta, čokoláda na sedačce řidiče, apod. Toto se vám klidně může stát. Raději neriskujte a tento den jeďte do práce MHD. Třeba budete mít opravdu štěstí a nikdo z vašich spolucestujících vám žvýkačku ani nevhodný nápis na záda nepřilepí.

Konečně jste v práci

Konečně jste v pořádku dorazili do práce. Pokud nepracujete v call centru, nezvedejte telefony. Sluchátka bývají začerněna.

Pozor na wc

Na toaletě si dávejte také pozor. Přes prkénko bývá občas natažena průsvitná folie a běda tomu, kdo spěchá na záchod, protože ráno vypil citrónovou kávu, ze které dostal běhavku.

Na média nedejte

Na televize se tento den vůbec nekoukejte, rádio neposlouchejte a na noviny úplně zapomeňte. Media jsou tento den plná nesmyslů a zbytečně by vám popletla hlavu. Není nic trapnějšího než tvrdit, že gorila v zoo porodila klokana (ačkoliv je to pravda – vždyť jste to slyšeli v rádiu na vlastní uši).

O Aprílu závěrem

První duben, ač není původem českou tradicí, může přinést spoustu smíchu, ale taky rozčílení. Doufejme, že ten letošní bude plný slz, ale od smíchu. Zkrátka a dobře, dejte si pozor, ať nenaletíte a ať se o vás nemluví ještě hodně dlouho. A když už naletíte, vraťte do 30. dubna. Ale to je datum, o kterém právem můžeme říct, že to už není ono.
ab
ab
ab
ab
ab