Kategorie

Apartmány pod Vyšehradem – bydlení s pohodlím hotelu

Apartmány pod Vyšehradem – bydlení s pohodlím hotelu
Pronájem Apartmánů Praha Albertov začíná už od šesti nocí. Máte dost hotelových pokojů a chcete skutečně bydlet? V kompletně zařízených apartmánech 1+kk – 4+kk se budete cítit jako doma.

Pocit domova

Strohé hotelové pokoje mohou sice uspokojit hosty na pár dní, ale časem začínají být těsné a lidé se touží „zabydlet“. Kompletně zařízené a vybavené apartmány vám zajistí dostatek pohodlí – disponují plně vybavenou kuchyní, pračkou, sušičkou a nezbytným vysokorychlostním internetem. Díky tomu se zde budete cítit jako doma i na krátkodobý pronájem v Praze.

Centrum na dosah

Pohodlí vlastního bytu, soukromí a klid, typické pro Apartmány Praha Albertov, nenajdete v žádném hotelu. Uzavřený areál moderního komplexu funguje jako malý park s restaurací a obchody. Zároveň chrání rezidenty od venkovního ruchu metropole. To vše uprostřed pulzujícího centra Prahy s výhledy na historické památky. Za kulturou, sportem a dalším volnočasovým vyžitím stačí ujít pár kroků.

Hotely versus apartmány

Stále váháte, zda volit apartmán nebo hotel? Už nemusíte. Apartmány Praha Albertov skloubily pozitiva obojího: plnohodnotné bydlení v moderním bytě a služby hotelového typu. Rozsáhlé podzemní garáže náležející projektu Apartmány Albertov pak jistě potěší každého motoristu, který si prošel svízelí parkování v centru Prahy.

Dovolená i pracovní cesta

Ať už hlavní město navštívíte jako turista nebo vyslanec své firmy, sami nebo s rodinou, na pár týdnů nebo měsíců, bydlete na úrovni. V Apartmánech Praha Albertov nemusíte dělat kompromisy – vytvořte si svůj domov a nechte se hýčkat.
ab
ab
ab
ab
ab