Kategorie

Anketa Electroluxu "Spotřebič roku 2006" má své vítěze

Před pár dny společnost Electrolux vyhlásila výsledky ankety o nejlepší spotřebič roku 2006. Do soutěže bylo nominováno jedenáct spotřebičů značek Zanussi, AEG a Electrolux, které patří pod společnost Electrolux. Vítězem se stala chladnička Electrolux Frost Free ENB 3851.
Na třetím místě se v anketě Spotřebič roku 2006 umístil vysavač Twinclean, stříbrnou medaili si odvezla trouba EOC 6697X s přednastavenými recepty. Na stupni vítězů se letos zaskvěla již zmíněná chladnička Electrolux Frost Free ENB 3851 X.

Bezsáčkový vysavač Twinclean je vybaven filtrem, který se čistí sám

Čistá domácnost bez mikrobů a roztočů - bezsáčkový Twinclean

Vysavače Twinclean v top třídě vás nebudou obtěžovat sháněním a výměnou pytlíků. Jsou totiž vybavené dvojicí filtrů, které se dokáží samy vyčistit. Vzduch s nečistotami proudí během vysávání před jeden filtr a separovaný prochází do prostoru, ve kterém je cyklonová jednotka bez sáčku. O znečištění používaného filtru vás informuje indikátor. Následuje jednoduchý krok - dvojici filtrů vytáhnete, otočíte tak, aby si oba vyměnily místo a držák s filtry zasunete zpátky. Tak je k vysávání připraven i filtr číslo dvě. Motor vysavače uvedete do chodu, jakmile potom zaneseným filtrem pootočíte. Na českém trhu existují dva typy vysavačů Electrolux Twinclean: Electrolux Twinclean Z 8235, který získal třetí místo v anketě „Spotřebič roku 2006“ a Electrolux Twinclean Z 8225.

Troubu s přednastavenými recepty ocení především zaneprázdněné hospodyňky

Ideální hostitel – trouba Electrolux s přednastavenými recepty

Na druhém místě v anketě „Spotřebič roku 2006“ skončila trouba EOC 6697X s přednastavenými recepty, kterou ocení především zaneprázdněné hospodyňky. Zatímco bude trouba za vás pečlivě sledovat dobu pečení dle vámi nastaveného programu, vy se můžete bavit zvládáním hostitelských dovedností. Stačí vybrat požadovaný recept a trouba automaticky ví, jaký čas a teplota v závislosti na váze a fázi přípravy přinášejí nejlepší výsledky. Jestliže tuto automatickou službu zapnete, sama dokonce upravuje nastavení teploty v průběhu pečení podle přednastaveného receptu. Při pečení masa je důležité, aby se pořádně propeklo. A tady můžete být díky troubě s recepty Electrolux úplně klidní, protože jedině sonda na pečení oznámí dosažení správné vnitřní teploty masa. Tato speciální sonda na pečení je nejen zárukou dokonale propečeného masa, ale může i automaticky vypnout troubu, aby nedošlo k přepečení nebo spálení. Nikdy nebudete muset podávat jiné jídlo než přesně to, jaké jste si představovali. Krátkým zvukovým signálem vás také upozorní, že je již napečeno. Trouba je vybavena 12 programovými funkcemi a recepty, které je možno postupně volit pomocí tlačítka Recepty.

Vítěz ankety "Spotřebič roku 2006", chladnička Electrolux Frost Free ENB 3851X ušetří váš čas i peníze

Vždy čerstvé a chutné jídlo – beznámrazová technologie Frost Free

Společnost Electrolux uvedla v loňském roce na trh novou funkci chladniček a mrazniček s názvem Frost Free. Technologie zaznamenala ohromný úspěch, o čem svědčí i vítězství v anketě. Chladnička Electrolux Frost Free ENB 3851 X byla vyhlášena za "Spotřebič roku 2006". Čerstvé a chutné jídlo patří k přirozeným součástem vašeho života. Nechce se vám ale mít starosti s jeho uchováváním. Jste příliš zaneprázdněni vedením aktivního a uspokojujícího života. Perfektním řešením tohoto dilematu je nová beznámrazová technologie Frost Free, se kterou můžete zapomenout na rozmrazování chladniček a mrazniček. Už se nemusíte celé dny starat o odmrazování. Díky funkci Frost Free jste odmrazovali vaši lednici a mrazák naposledy. I v zásuvkách budete mít konečně více úložného prostoru. Ani tekoucí voda při rozmrazování vaší lednice vás už nebude trápit. Už se nebudete muset starat o uchovávání jídla, které jste vyndali z mrazáku. Frost Free mrazák také automaticky pozná, kolik je uvnitř ledu a rozmrazí nezbytnou část. Jediný led, o který se ještě budete muset starat, bude ten do vašich nápojů. Frost Free mrazák vám také umožní více pohodlí. Postará se o  nepříjemné rozmrazování a to s velkou úsporou energie. Vždy uvidíte, co máte ve svém mrazáku. Díky průhledným zásuvkám si můžete zkontrolovat jídlo, aniž by chlad unikal. Potraviny budou uchovány déle, díky speciálnímu odvětrávajícímu systému, který je ochladí velmi rychle. Jídlo je chlazeno na správnou teplotu, aniž by záviselo na jeho umístění. Teplota zůstává na všech místech stejná.
ab
ab
ab
ab
ab