Kategorie

Almaris- dekorativní koberce z kravských kůží

Zvířecí kůže provází člověka od nepaměti – z prvotního užití jako oděvu se však její užitná hodnota přesunula spíše do dekorační roviny. Pokud toužíte po originálním doplňku interiéru, navštivte s námi firmu Almaris a její webovou prezentaci.
Tato turecká společnost se zabývá výrobou a distribucí kožených dekorativních koberců z kravských kůží. A protože se s tímto sortimentem jistě často nesetkáváte, návštěva jejích www stránek vám může přinést mnoho užitečných informací. Například se zde dozvíte, že výroba je čistě rukodělná a v žádném jejím stádiu se nevyužívá mechanizace. Jsou vybírány nejkvalitnější kravské kůže a roční produkce činí pohých 6 000m2.

Vám přímo na míru

Pokud si troufáte, můžete si navrhnout vlastní motiv, včetně barev a vzoru, a poté, co je návrh odborně zpracován a vámi schválen se již dostává do výroby a vy se můžete těšit na jeho doručení. Nebo si můžete vybrat z opravdu široké nabídky již připravených vzorů, ke kterým nechybí ani množství fotografií. Ty vám dobře přiblíží styl a provedení koberců. Všechny dostupné vzory se nacházejí v katalogu, který si můžete v elektronické podobě zdarma objednat.

Zdařilé stránky

Co se týče prezentace samotné, je velice pěkně provedená, vše je na svém místě a najdete velice rychle požadované informace. Ovšem za předpokladu, že umíte anglicky. Pokud by vás zajímaly další informace, které na stránkách nenajdete, můžete využít formuláře pro zaslání konkrétní otázky. A až se všechno, co vědět potřebujete, dozvíte, nezbývá než vybrat ten nejhezčí vzor a typ pro zkrášlení vašeho domu či kanceláře. www: http://www.almaris.com.tr
ab
ab
ab
ab
ab