Kategorie

Abeceda Zahrady

Jaro nám konečně zaklepalo na dveře, na svět se derou první jarní rostlinky a tak je třeba, pokud máte tu možnost, začít s údržbou zahrady. Mnoho tipů a rad vám může poskytnout webová stránka abecedazahrady.cz.
Jak již název napovídá, jedná se o internetové stránky věnované převážně údržbě zahrady, rostlinám a způsobům jejich pěstování, materiálům a nástrojům určeným pro péči o zahradu a podobným tématům.

Zahrádka není podmínkou

Navíc nechybí ani koutek pro ty, kteří přístup k opravdové zahradě nemají, sekce Rostliny v bytě. Opravdu zajímavý je Katalog rostlin, který čítá na 350 exemplářů včetně fotografií a podrobných informací o rostlině a jejich nárocích na pěstování. Navíc si můžete nechat zobrazit jen druh rostlin, který vás momentálně zajímá nebo vyhledávat podle jména rostliny. Dozvíte se také, které rostliny právě kvetou.

Ankety a diskuze

S příchodem jara souvisí dvě ankety, které můžete na stránkách najít v jejich pravé spodní části, a jsou věnovány názorům na příchod jara a návratu, letos obzvláště dlouhé a vyčerpávající, zimy. Také se můžete zapojit do diskuzí, které jsou součástí každého článku a umožní vám sdílet vaše poznatky s ostatními. Na konci článku jsou umístěny zajímavé tipy aplikovatelné v praxi. Jako další možnost konfrontace s ostatními je k dispozici samostatné diskuzní fórum.

Čas na Abecedu zahrady

Jaro je symbolizováno zelenou a bílou barvou a tím se také autoři tohoto projektu řídili. Web je příjemně barevně sladěn, převažují zmíněné dvě barvy, zelenkavá a bílá. Vše je na svém místě a velice dobře dostupné, nebudete mít žádný problém najít si na stránkách to, co vás nejvíc zajímá. A protože jaro se opravdu kvapem hlásí, neváhejte, je opravdu na čase začít s vaší zahrádkou něco dělat. www: http://www.abecedazahrady.cz
ab
ab
ab
ab
ab