Kategorie

5 tipů pro moderní bydlení

5 tipů pro moderní bydlení
V zařizování domova dnes máme tolik možností! Rozhodně nebývá nutné smířit se s nějakými kompromisy, které nám nevyhovují. Jak bydlet moderněji? Přinášíme vám několik tipů na zvelebení domácnosti.

Krásná paneláková kuchyně

I malá kuchyně může být praktická. Paneláková kuchyně neposkytuje většinou tolik místa pro realizaci, jako bychom chtěli, i tak se s ní dá ale kouzlit. Nechte si vyrobit kuchyňskou linku na míru a využijte každý dostupný centimetr! Nejen že vzhled skříněk bude podle vašich představ, i uspořádání a spotřebiče vám budou vyhovovat a vaření v malém prostoru bude rázem příjemnější. Moderní kuchyně Praha vás přesvědčí, že to nemusí být ani nijak drahé řešení.

Luxusní postel na míru

Na míru si můžete nechat vyrobit i jiný nábytek, než je kuchyně. Spánek je základem spokojeného života, proč si tedy nedopřát pořádné lůžko? Luxusní postele na míru nejsou přežitek. Vyberte si rozměry, výšku i vzhled postele podle vašich představ, doplňte kvalitním roštem i matrací, nezapomínejte ani na lůžkoviny. Do toho všeho se vyplatí zainvestovat.

Vyšperkujte stěny k dokonalosti

Moderní bydlení odmítá nudu. A to platí i o stěnách. Ať už holdujete minimalistickému či tradičnímu stylu bydlení, vyšperkujte stěny k dokonalosti. Nemusí jít pouze o výmalbu, v kurzu jsou opět tapety, ale ne jen tak ledajaké: snadno se aplikují a na výběr je tolik krásných vzorů! Nejjednodušším prostředkem proměny stěny jsou samolepky na zeď. Ty můžete kdykoliv odlepit, jakmile vás omrzí, a nahradit novými, bez poškození stěny pod nimi.

Vytápění pomocí infrapanelů

Řešíte otázku vytápění? Ve hře by určitě měly být i infrapanely. Tuto variantu si pochvaluje stále více lidí a skýtá mnoho možností. Sálavé panely se dají umístit na strop nebo stěnu, skvěle zapadnou do interiéru a jsou energeticky úsporné. Zvolit si můžete atraktivní design, materiálem bývá třeba sklo s vlastní fotografií. Infračervené vlny efektivně prohřejí i větší místnost a jsou vytápěním budoucnosti.

Sedací pytle do celého bytu

Pro sezení nemusí sloužit jen křesla nebo židle. Hitem jsou sedací pytle. Poskytnou komfort, zajímavě vypadají, jsou praktické a dají se po bytě libovolně přemísťovat. Bavit budou i děti. Tento designový kousek bude ladit s moderním obývákem i výstředním pokojíčkem pubertálního potomka.
ab
ab
ab
ab
ab