Kategorie

3D Garden Composer – nová zahrada jednoduše

Všichni majitelé zahrady nám jistě dají za pravdu, když budeme tvrdit, že správný návrh je klíčem k jejímu optimálnímu využití. Pokud se tedy chystáte k reorganizaci vaší zahrady, pak je možná pro vás 3D Garden Composer vhodné řešení.
Pro návrh své nové zahrady a realizaci vlastních plánů a nápadů máte v podstatě na výběr dvě možnosti. Ta první, náročnější, spočívá v aplikaci těchto nápadů přímo do terénu, což ovšem může mít za následek hodiny a hodiny dřiny a ne zcela uspokojivý výsledek. A nebo se s námi podíváte na internetové stránky společnosti DiComp, která se zabývá vývojem softwaru pro návrh zahrad, a využijete některý z jejich produktů.

Bez rýče a lopaty

Výhody jsou zřejmé. Nejen že ušetříte množství fyzických sil, ale také můžete plány měnit velice rychle a nenákladně. V programu máte k dispozici na 800 modelů rostlin, 400 objektů, jako jsou jezírka, ploty apod. Součástí je také encyklopedie rostlin s více než 15 000 záznamy a 22 000 obrázky. Dozvíte se zde, jaké potřebuje rostlina světelné podmínky, kdy je její vegetační období, nebo jaké velikosti běžně dorůstá. Tímto však výčet unikátních vlastností tohoto programu nekončí – můžete si celou scenérii nasimulovat ve všech ročních obdobích, ale také v průběhu let – zde bude patrný vliv času na vysázené rostliny a jejich vývoj. Dalším zajímavým prvkem je využití vlastní fotografie jako pozadí tvořené scény, což umožňuje velice elegantně přetvářet stávající prostranství.

Nejen prací živ je člověk

Co se týče kvality stránek, nemáme co vytknout. Dozvíte se zde množství informací o programu a jeho vlastnostech, také si můžete prohlédnout snímky pracovní plochy nebo ukázky jednotlivých modulů. Kontakty a objednávkový formulář samozřejmě také nechybí. Navíc jsou zde fotografie z expedic pořádaných společností a nebo rozsáhlá fotogalerie rostlin. Stránky jsou velice pěkné a graficky korespondují s tématem, o němž pojednávají. Proto neváhejte a s přestavbou zahrady a získáváním potřebných informací začněte třeba právě zde. www: http://www.gardencomposer.com
ab
ab
ab
ab
ab