Kategorie

3 tipy na špičkové domácí spotřebiče

Zařizujete si nově svůj dům či byt, nebo jen ve Vaší stávající domácnosti potřebujete vyměnit nějaký spotřebič za lepší? Tak jako tak se Vám bude jistě hodit několik tipů, jak na tuto oblast „vyzrát“ co možná nejlépe.

Domácí spotřebiče jsou nepochybně oblastí, ve které existuje značný prostor pro experimentování. A pořídíte-li si skutečně špičkové výrobky, můžete ušetřit peníze, životní prostředí a koneckonců rovněž místo v interiéru. Proto jsme si pro Vás připravili několik zajímavých informací, jež Vám při výběru určitých domácích spotřebičů mohou pomoci.

1. Pořiďte si vestavné spotřebiče

S vestavnými spotřebiči můžete v kuchyni ušetřit skutečně spoustu místa. Vestavné trouby a vestavné mikrovlnné trouby jsou první možností. Lze je zabudovat do kuchyňské linky, připravíte s nimi nejrůznější pochoutky a pořídíte-li si energeticky šetrné výrobky, ušetříte rovněž přírodu a svou peněženku. To ostatně platí rovněž pro vestavné myčky nádobí, které Vám navíc značně usnadní práci.

2. Investujte do kvalitní varné desky

Zůstaneme-li ještě v kuchyni, zastavme se u varných desek. Elektrické a sklokeramické varianty jsou dvěma z možností. Plynová varná deska zase přináší úsporu energie rychlostí ohřevu a následně snížením teploty vypnutím plamen. Nejefektivnější je ovšem pravděpodobně indukční varná deska, která ohřívá pouze dno hrnce, a to pomocí magnetické indukce.

3. Proč sušičky a pračky s horním plněním?

Pokud se nemůžete pochlubit právě největší koupelnou, jistě by se Vám mohla hodit sušička na prádlo či pračka s horním plněním. Ty bývají obvykle menších rozměrů než pračky a sušky s předním plněním a navíc při samotném vkládání prádla nepotřebují tolik prostoru. Rovněž v této oblasti samozřejmě platí, že je vždy lepší investovat do úsporných spotřebičů, neboť v poměrně krátkém časovém horizontu se Vám začnou vyplácet, a to při jejich vysoké kvalitě.

ab
ab
ab
ab
ab