Kategorie

25 výherců získává vstupenky na veletrh Tendence

Je tady 3.9., soutěž o lístky na veletrh Tendence byla ukončena a my jsme ze všech správných odpovědí vybrali právě 25, jejich zasilatelé obdrží vstupenky na mezinárodní veletrh interiéru a designu Tendence ´09.

Soutěž o volné vstupenky na veletrh TENDENCE byla ukončena

Celkem 143 čtenářů internetového magazínu Svět bydlení zaujala soutěž o lístky na veletrh Tendence. Zúčastnili se soutěže a poslali nám odpovědi na otázku "Souběžně s veletrhem Tendence proběhne i jedinečný výstavní projekt zaměřený na kávu a její přípravu. Jak zní jeho název?"
Správná odpověď zní Cofex. Rádi bychom zdůraznili, že všichni zúčastnění poslali správné odpovědi!
Všem soutěžícím mnohokrát děkujeme za jejich účast! Doufáme, že budou sledovat i naše další soutěže.
Výhercům samozřejmě gratulujeme!!! 25 šťastlivců bude o výhře vyrozuměno na emailovou adresu. Obratem pak každému zašleme dvě čestné vstupenky na veletrh Tendence ´09 a jeden bonusový kupón, který opravňuje návštěvníka dalších veletrhů pořádaných poskytovatelem výhry k získání jedné vstupenky zdarma k zakoupené vstupence. Výherce by proto mohl zaujmout veletrh hraček nebo například potravinový veletrh, který se koná v říjnu.

Soutěžíte rádi? Pak soutěžte - diskutujte a získejte originální sadu na víno od společnosti NetDierct s.r.o. !

Klikněte na článek : Bydlení je hra aneb jak vznikají oblíbené pořady o bydlení a kritizujte, polemizujte a současně hrajte...
ab
ab
ab
ab
ab