Kategorie

20 000 kostek Lega tvoří zábradlí schodiště

Něco z dětské hravosti bychom si měli uchovat všichni. Využít v bytovém zařízení vtipný detail jako z hračkářství je proto výborný nápad. I když jej nedotáhnete do takového extrému, jaký vidíte na obrázcích. Zvýšené
Něco z dětské hravosti bychom si měli uchovat všichni. Využít v bytovém zařízení vtipný detail jako z hračkářství je proto výborný nápad. I když jej nedotáhnete do takového extrému, jaký vidíte na obrázcích.
Zvýšené zábradlí u schodiště v tomto newyorském bytě je totiž vyrobeno ze skutečných kostek Lega, konkrétně z dvaceti tisíc jednotlivých dílků. Barevně je pečlivě vyladěné a jsou v něm průzory, aby příliš neizolovalo prostor schodiště od zbytku místnosti. Jde o projekt studia I-Beam Architecture and Design, ale v menším můžete stejný princip uplatnit i u sebe doma. Pokud jste dostali chuť navrhnout nějaký hravý prvek i ve svém domově, pamatujte na to, že si zaslouží spíš neutrální základ a nesmí být příliš titěrný nebo náhodný. Jinak bude působit, že si vaše děti prostě hrály a vám se po nich nechtělo uklízet.
ab
ab
ab
ab
ab