Kategorie

10 vychytávek pro vaše domácí mazlíčky

Kdo by nechtěl domácím mazlíčkům zpříjemnit život bláznivou hračkou? Vaše kočka nebo pes si přece zaslouží vždycky to nejlepší.
kočku leccos. Koupili byste jim ale některý z těchto bláznivých vynálezů?

1. Dogbook aneb Facebook pro psy

Váš pes má taky svoji rodinu a kamarády, tak proč mu nezaložit Dogbook, tedy psí Facebook? Máte přece doma moderní zvíře, které si s internetem rozumí. Může si tak udělat přehled o okolních parcích, můžete ho přihlásit na výstavů psů nebo nahrát jeho fotoalbum. Haf!

2. Svíticí vodítko

A koneckonců i svíticí obojek nebo cokoli jiného. Kolikrát se vám stalo, že jste venčili za šera nebo za úplné tmy, pes odběhl do křoví a vy jste o něm ztratili přehled? Se svíticími doplňky se vám to nestane. Samozřejmě lze použít i pro jiné domácí mazlíčky, které obvykle máte na vodítku. A je tady ještě jedna výhoda: Pokud vy a vaše zvířátko chcete vyrazit na párty, budete k nepřehlédnutí.

3. Domovní zvonek pro psy a kočky

Móda výklopných kočičích dvířek se u nás zatím moc neujala. Co ale dělat, když máte dům se zahradou a vaši mazlíčci se pohybují chvíli venku, chvíli uvnitř? Zkuste jim pořídit speciální zvonek. Patří k němu štítek, který připevníte zvířeti k obojku – zvonek rozpozná, když se štítek přiblíží, a upozorní vás, že se Míca dostavila domů.

4. Křeček závodník

Praktické, ekologické, a hlavně nekonečně zábavné – to je závodní autíčko pro křečky. Funguje na podobném principu jako klasické křeččí běhací kolo, takže ho křeček pohání vlastníma nožičkama. Je navrženo tak, aby bylo pro zvířátka bezpečné, nespotřebovává žádnou energii, a hlavně, užijete si s ním spoustu legrace.

5. Automatická psí miska

Existuje spousta jednoduchých dávkovacích systému krmiva, proč se ale pro jednou nespolehnout na digitální technologii? Předem nastavíte až čtyři různé časy a kryt misky se v určenou hodinu posune tak, aby odkryl další dávku. Jak prosté! Navíc můžete do zařízení nahrát svůj povel, který dá zvířeti signál, že jídlo je na stole.

6. Běhací pás pro pejsky

Myslíte si, že váš pes má i přes pravidelné venčení málo pohybu? Zdá se vám nervózní? Co takhle koupit mu běžecký trenažér? Fitness centra pro zvířata u nás zatím nemáme, budete mu tedy muset zařídit tělocvičnu třeba v předsíni.

7. Knihovna leda pro kočku

Kočky jsou zvířata zvědavá a průzkumnická. Často rády šplhají po nábytku a usazují se na těch nejroztodivnějších místech; tak proč jim to neusnadnit? Tahle knihovna je předem připravená na to, že si z ní kočka může udělat šplhací stěnu a pelíšek.

8. Osprchujte svého pejska kdekoli

Znáte to, nejvíc se váš pes umaže na výletě, kde nemáte pořádnou možnost, jak ho vykoupat. S cestovní psí sprchou to už ale nebude problém. Je nafukovací a vejde se tedy bez problémů do každého auta. Intenzita sprchování je nastavitelná, takže si sami můžete určit, jestli hafana jenom zběžně opláchnete, nebo mu uděláte skotské střiky.

9. Na procházku s králíčkem

Ne, to není vtip. Díky této slušivé vestě s vodítkem můžete vzít na procházku i svého ušatého kamaráda. Je sice trochu pomalejší a pravděpodobně se mu nebude chtít vyrážet na delší túry, ale aspoň se vy sami tolik nenaběháte. A samozřejmě pozor na psy!

10. Klimatizace pro domácí mazlíčky

Taky je vám někdy v létě nesnesitelné vedro? A to si představte, že váš pes nebo kočka má na sobě kožich! Logicky se tedy potřebují zchladit – a vy jim v tom můžete pomoci. Klimatizace pro vaše zvířátka se dá připevnit k pelíšku, psí boudě nebo čemukoli jinému a můžete si ji s sebou vzít i na cesty. Foto: Supercoolpets.com, Hammacher.com
ab
ab
ab
ab
ab