Kategorie

10 věcí, které doma (ne)potřebujete

Každý rok přijde na trh nespočet užitečných věcí, které nám usnadňují každodenní život. Kromě nich lze ale občas koupit i roztomilé zbytečnosti. Pořídili byste si některou z těchto kuriozit?
Jsou to věci, o kterých jste ani netušili, že je potřebujete. Nebo vlastně nepotřebujete? Posuďte sami:

1. Svítící koncovka na vodovodní baterii

Nikdy vás nenapadlo, že byste si mohli mýt ruce potmě, jen s neonovým světlem baterie, které se barví podle teploty vody? Pak možná nemáte takovou fantazii, jako tvůrce tohoto zlepšováku.

2. Umělý kámen do zahrady

Není umělý kámen jako umělý kámen – tentokrát je řeč o skutečné atrapě, která má za úkol skrýt to, co vám na zahradě připadá nevzhledné. Otázkou zůstává, čím zakrýt nevzhlednou atrapu.

3. Talířek na prst

Vtip vycházející z anglického termínu pro jednohubky: „finger food“. S tímto talířkem půjde skutečně o prstové stolování – rozdejte je hostům a máte o zábavu postaráno.

4. Stupátko na holení do sprchy

Zlepšovák speciálně pro dámy (i když, kdo ví?). Oholit si ve sprše pohodlně nohy může být problém, pokud ovšem nemáte toto speciální stupátko, o které lze nožku elegantně opřít.

5. Zrcadlo ve tvaru kapky

Znáte ten vztek, když se vám nedaří udržet koupelnové zrcadlo čisté, bez stop po kapkách vody? A co takhle zrcadlo, které vypadá jako jedna velká kapka?

6. Miska na jablko a ohryzek

Malý kousek nádobí, který byl speciálně navržen tak, aby seděl na míru ještě nesnědenému jablku i ohryzku. Že by stačil úplně obyčejný malý talířek? Nebuďme přízemní.

7. Zápisník do sprchy

Byla by věčná škoda přijít o geniální myšlenku jenom proto, že vás napadla při sprchování a vy jste zrovna neměli možnost si ji zapsat. Voděodolný zápisník sice není stavěný na dlouhé texty, tento úkol však hravě zvládne.

8. Nůžky na pizzu

Správná pizza je tenká, a tím pádem se poněkud nesnadno porcuje. Nejednoho strávníka už napadlo pizzu místo krájení nastříhat. Pokud k nim patříte, můžete konečně odložit kuchyňské nůžky a sáhnout po tomto speciálním nástroji.

9. Zátka do vany s loďkou

Kdyby pro vás koupel sama o sobě nebyla dostatečně uvolňující a relaxační, můžete při ní pozorovat malou lodičku plovoucí na hladině nad zátkou. Může snad být něco poetičtějšího?

10. Pouzdro na banán

Konec zmačkaným banánům! Sbalte si ráno svačinu bez obav z toho, že byste dorazili do práce jako obvykle s banánovým pyré v aktovce.
ab
ab
ab
ab
ab