inzerce
 

Trendy a designérské záchvěvy, které měly raději zůstat v autorově fantazii.

 

Nostalgie prosklené skříně

Od babiččiných příborníků jsme přece jen ušli kus cesty. Výstavní skříň se skleněnými dvířky dnes pořád existuje, ale po éře socialistického realismu má trochu špatnou pověst…


Ať žije ekokůže!

Je to dávno známá prodejní taktika: pojmenovat něco hezčím slovem, aby to působilo moderně, lákavě a luxusně. Nemáte na koženou sedačku? Pořiďte si veganskou!


růžové zrcadlo

Módní policie: Jak vychovat Paris Hiltonovou

Kluci mají rádi modrou a holky zase růžovou. Nebo snad ne? Opravdu nás malé slečny nutí udržovat při životě fenomén růžového pokojíčku?

inzerce

Módní policie: Plakátové peklíčko

Plakáty dnes koupíte všude, od hobbymarketů přes papírnictví až po internet. Svodům se těžko odolává, zvlášť když jsou cenově dostupné. Než ale vytáhnete platební kartu, nejdřív se nadechněte a zkuste to ještě jednou zvážit.


Módní policie: Co se dá zkazit na skříni?

Nejde z nich hrůza, jenom smutek. Běžné šatní skříně v českých domácnostech jsou si podobné jako vejce vejci – zbytečně mohutné, designově bezradné a falešně se tvářící jako dřevěný masiv.


Módní policie: Povlečení z nočních můr

Sehnat hezké a přitom jednoduché povlečení z opravdu dobrého materiálu je v našich končinách úkol pro detektiva. Zato těch nehezkých a přeplácaných jsou regály plné…


Módní policie: S novým kobercem lépe a radostněji!

Myslíte si, že na vzoru koberce zase tolik nezáleží? Podívejte se na následující obrázky a zkuste uřpímně říct, jestli ve vás budí chuť do života.


Módní policie: Neonová nádhera

Čechům prý v zařizování chybí odvaha. Něco na tom bude, nicméně jak si dnes ukážeme, občas jí máme zase až příliš.


Módní policie: Jak (ne)zařídit obývací pokoj

Často vám přinášíme rady a tipy, jak tu kterou místnost vylepšit nebo zkrášlit. Dnes to ale bude několik špatných příkladů. Čemu se vyhnout v obývacím pokoji?


Módní policie: Kuchyňská lavice podle totalitního vkusu

Lavice v kuchyni nebo jídelním koutě není vůbec špatný nápad. Zvlášť u rodiny s více dětmi může skvěle posloužit a stát se základem rustikálního stylu. Rozhodně ale nedoporučujeme lavice z následujících obrázků.


Módní policie: Hezká česká obývací stěna

První díl módní policie v novém roce si pochopitelně musel vzít na mušku něco zásadního, velikého a podstatného. A co je pro české domácnosti typičtější než obývací stěna?


Módní policie speciál: Vánoce jako z hororu

Vánoce jsou svátky klidu, míru a pohody. Ale jenom za předpokladu, že si je nebudete chtít zpestřit nějakým vypečeným kouskem z našeho obludária vánočních dekorací. Připraveni? Můžeme začít…


Nazeleno.cz | Cena elektřiny | Magazín Bydlení - www.obydleni.cz | EnviWeb.cz - zpravodajství pro životní prostředí | Design, ekologie, technologie, zahrada | Favi.cz – vyhledávač nábytku |

© 2004-2012 Raiffeisen stavební spořitelna