inzerce
 

Vše o bydlení a inspiraci k bydlení. Tipy pro váš byt i dům.

 

Zkuste se svými sousedy novou formu komunikace

Bydlíte v panelovém domě s mnoha patry a uvědomujete si, jak je těžké se domluvit se všemi ostatními obyvateli domu? Nebo žijete v rodinném domku a své sousedy potkáváte jen málo, takže komunikace vázne? V obou případech by určitě stálo za zvážení využívat moderních technologií. Ve druhé situaci s rodinným domkem je to jednodušší. Se dvěma či třemi sousedy se dá domluvit...


36675701 - modern living room design with sofa and wooden lamp

Výběr sedací soupravy: Soustřeďte se i na zdánlivé detaily

Obývací pokoj představuje pulsující srdce celé domácnosti. Každá jeho součást musí být nejen stylová, ale i maximálně funkční. Vy sami i příchozí návštěvy se musíte cítit v jeho interiéru co nejvíce komfortně.


17622088 - slate texture vinyl flooring a popular choice for modern kitchens and bathrooms

„Skládací“ podlahy

Podlaha tvoří základ každé místnosti, to je bez debat. Vybrat tu pravou, která by splňovala všechny námi požadované nároky, je však leckdy pořádný oříšek.

inzerce

dřevo

Připravte si kvalitní palivo na zimu. Zpracujte dřevo bez námahy

Kdo vytápí dřevem, ten zná námahu, které s sebou toto palivo přináší. Kromě zpracování dřeva je důležité i jeho skladování. Správně skladované a vyschlé dřevo zvýší jeho výhřevné vlastnosti. Topení dřevem má řadu výhod, na rozdíl od elektrické energie a plynu vyjde dřevo levněji. Oproti uhlí se zase lépe skladuje a manipulace s ním je snazší. Samotná výroba tepla je také ekologická a navíc...


60765517 - carpenter's bench with drill

Výbava dílny: Poradíme, co by vám nemělo chybět

V každém rodinném domě musí být alespoň malý prostor, který slouží majiteli jako dílna. Každou chvíli je zapotřebí opravit kapající kohoutek, anebo řešit nedotáhnuté šrouby…


Nábytku v obývacích pokojích ubývá, lidé jeje ale obměňují častěji.

Úložné prostory i dekorace v obývacím pokoji nahrazují nové technologie

Funkce a styl nábytku historicky odráží aktuální potřeby dané společnosti. Ve středověku tak nábytek sloužil pro uchovávání předmětů denní potřeby, později představoval luxusní středobod domácnosti. V současné době plní také funkci designového doplňku.


dveře 1

Ty pravé interiérové dveře

Domov je místem bezpečí a odpočinku. Zázemí pro rodinu a blízké, ve kterém se musíme cítit příjemně. Z toho důvodu se snažíme, aby interiér vypadal podle našich představ se vším všudy.


Úklid

Kvalitní úklid společných prostor: Sázka na specialisty se vyplatí

Chce se vám, když k vám doputuje klíč od komory, v níž jsou ukryté nástroje pro úklid společných prostor? Kladnou odpověď ani nečekáme! Kdo by chtěl uklízet chodbu či prostor před domem ve svém volném čase, kdy se může věnovat mnohem příjemnějším a zábavnějším činnostem?


Ekopanely

Pozor na toxické stavební materiály. Hitem je sláma a hlína

Dbát o své zdraví je snad samozřejmostí. Čím dál více lidí dodržuje zásady zdravého životního stylu, dbáme na správnou životosprávu, sportujeme. Často si však ani neuvědomíme, jak moc je pro nás důležité, ve kterém žijeme, a jak moc nás ovlivňuje.


33198662 - white living room with taupe leather sofa and glass table

Osvětlení interiéru hraje velmi důležitou roli

Celkový moderní vzhled vnitřních i vnějších prostor jakéhokoli bydlení nedotváří pouze barvy a uspořádání zařizovacích předmětů.


1366x768

Předokenní rolety představují lepší úsporu tepla a vyšší bezpečí

Venkovní stínící technika se liší především svým vzhledem a užitnými vlastnostmi. Předokenní rolety se prodírají do popředí, přičemž na plné čáře poráží tradiční žaluzie.


39565853_m

Realizaci střechy svěřte do rukou odborníků

V současné době se stavební společnosti pouští do rekonstrukcí a výstaveb nemovitostí, přičemž velice důležitým krokem je pokládka střechy.


Nazeleno.cz | Cena elektřiny | Magazín Bydlení - www.obydleni.cz | EnviWeb.cz - zpravodajství pro životní prostředí | Design, ekologie, technologie, zahrada | Favi.cz – vyhledávač nábytku |

© 2004-2012 Raiffeisen stavební spořitelna