inzerce
 

Vše o bydlení a inspiraci k bydlení. Tipy pro váš byt i dům.

 
Úklid

Kvalitní úklid společných prostor: Sázka na specialisty se vyplatí

Chce se vám, když k vám doputuje klíč od komory, v níž jsou ukryté nástroje pro úklid společných prostor? Kladnou odpověď ani nečekáme! Kdo by chtěl uklízet chodbu či prostor před domem ve svém volném čase, kdy se může věnovat mnohem příjemnějším a zábavnějším činnostem?


Ekopanely

Pozor na toxické stavební materiály. Hitem je sláma a hlína

Dbát o své zdraví je snad samozřejmostí. Čím dál více lidí dodržuje zásady zdravého životního stylu, dbáme na správnou životosprávu, sportujeme. Často si však ani neuvědomíme, jak moc je pro nás důležité, ve kterém žijeme, a jak moc nás ovlivňuje.


33198662 - white living room with taupe leather sofa and glass table

Osvětlení interiéru hraje velmi důležitou roli

Celkový moderní vzhled vnitřních i vnějších prostor jakéhokoli bydlení nedotváří pouze barvy a uspořádání zařizovacích předmětů.

inzerce

1366x768

Předokenní rolety představují lepší úsporu tepla a vyšší bezpečí

Venkovní stínící technika se liší především svým vzhledem a užitnými vlastnostmi. Předokenní rolety se prodírají do popředí, přičemž na plné čáře poráží tradiční žaluzie.


39565853_m

Realizaci střechy svěřte do rukou odborníků

V současné době se stavební společnosti pouští do rekonstrukcí a výstaveb nemovitostí, přičemž velice důležitým krokem je pokládka střechy.


dvere_interier (1)

Interiérové dveře zaujmou především designem

Interiérové dveře jsou prvkem, který výrazně ovlivňuje celkový dojem ze zařízení vašeho interiéru. Proto je výběr interiérových dveří velmi důležitým rozhodnutím.


Koupelna s vanou a nabytkem z konceptu Rosa

Vybíráme barvy do koupelny

Jakou barvu máte nejraději? A přáli byste si mít v této barvě zařízenou koupelnu? Koupelna je specifický prostor, vodní království, ve kterém se obvyklá paleta barev trochu liší od zbytku obývacích prostor.


NewLine 03

Nová generace markýz pro střešní okna AMZ Solar a AMZ Z-Wave

Střešní okna se již natrvalo zapsala do architektury. Montují nejenom do nově vybudovaných staveb ale také do rekonstruovaných podkroví. Umístění v šikmé střeše je předurčuje k tomu, že propouští velké množství světla. Optimální kontrola světla a tepla umožňuje změnit podkroví na komfortní prostor k bydlení a k práci.


vytápění 2

3 možnosti vytápění, které myslí na životní prostředí i vaši peněženku!

Více než 62 procent domácností využívá pro vytápění plyn, nicméně s tímto neobnovitelným zdrojem je třeba zacházet šetrně a ekologicky.


32857462_s

Rychlá rekonstrukce podlahy – bez betonu a nivelační hmoty

Kompletní rekonstrukce podlahy je náročná a zabere spoustu času. Tak tomu skutečně je, použijete-li pro vyrovnání podlahy beton, nebo nivelační hmotu. Existují ale mnohem snazší a hlavně rychlejší způsoby pro rekonstrukci podlahy… Jak už bylo zmíněno, rekonstrukce podlahy pomocí mokrých procesů je zdlouhavá – zahrnuje až několikadenní technologickou přestávku na vyschnutí a vytvrdnutí podlahy. Naštěstí to není jediná možnost....


47462646_s

Řízené větrání s rekuperací tepla – větrejte správně

„Vyvětrej si, máš tady hrozný vzduch.“ Tuhle větu už jste asi párkrát slyšeli. Nejspíš jste i na chvíli otevřeli okno a vyvětrali. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, jestli větráte správně?


utulny_domov (1)

Jak se mění v průběhu let domov rodiny s dětmi

Požadavky na bydlení a vybavení domácnosti se s příchodem dítěte proměňují. Před narozením miminka pořizují rodiče přinejmenším postýlku a přebalovací pult, někteří připravují celý dětský pokojíček s nábytkem na ukládání dětských oblečků a hraček. 


Nazeleno.cz | Cena elektřiny | EnviWeb.cz - zpravodajství pro životní prostředí | Design, ekologie, technologie, zahrada | Favi.cz – vyhledávač nábytku |

© 2004-2012 Raiffeisen stavební spořitelna